EKİBİMİZ

LaranazUsa Amerika’da eğitim görmüş ve uzun yıllardır Amerika’da yaşayan 3 Turizm profesyoneli tarafından kurulmuştur. Şirketin ortakları olan Hakan Aksungur, Murat Özgül ve Onuralp Kalleci turizm piyasasında 30 yılı aşkın bir süre hem rehber hem de üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra LaranazUSA’i California’da açmıştır. LaranazUSA’in ardından firmanın alt markaları olan TourtoAmerica ve PrePostUsa ile Global satış ağlarını geliştirmişlerdir. Amerika Spesiyalisti olarak piyasada bilinmektedirler.

LaranazUSA Founders
Image

Murat ÖZGÜL

Kurucu

Image

Pauline TARGE

Incoming Müdürü

Image

Tarık SERHAT

Genel Müdür Yardımcısı

Image

Umut TURAN

Satış Müdürü


NEDEN BİZ?

Güven Duyacağınız Bir Ortak

LaranazUSA Dünya’da 20’den fazla ülkede 200’den fazla Turizm profesyoneline hizmet veren tecrübeli, güvenilir ve güçlü bir firmadır. Sizin, arkadaş grubunuz veya firmanız için Amerika’daki doğru adrestir.

TourToAmerica.com LaranazUSA'in global satış sitesi olarak hizmet vermektedir.


Uzmanlığımız

Program çeşitliliğimiz, deneyimli personelimiz ile seyahat niyetinizin başlangıcından, seyahatten döndügünüz süreye kadar her aşamada doğru, dürüst ve ilgili bir yaklaşım bulacaksınız. Her türlü sorunuz, konusunda çok tecrübeli arkadaşlarımız ile yanıtlanacak, seyahat sırasında en az 10 yıldır orada yaşayan ve yılda minimum 20 tura çıkan rehber arkadaşlarımız ile seyahat edeceksiniz.

Güzel Anılar

İnancımız “Bir tur insanla başlar ve diğer her şey peşinden gelir”. Sizlerin zaman, emek ve bütçe harcayarak planladığınız tatilinizin hayalinizi kurduğunuz gibi geçmesi için elimizden geleni yapacağımıza söz veriyoruz. Bizimle yapacağınız seyahatin unutulmaz anılar, keyifli sohbetler ve yeni dostluklar ile sonlanacağını, geri gelmek için vakit sayacağınıza eminiz.


Misyonumuz

Mutlu Misafir, Mutlu Şirkettir. Biz, en iyi reklamın kulaktan kulağa yayılan olduğuna yürekten inanıyoruz. Her misafirin değerini bilerek, seyahatleri sırasında beklentilerini mümkün olduğu kadar gerçekleştirerek geri dönmelerini sağlamak bizim için son derece önemli. Bu misafirlerimiz eş-dost ortamlarında yapacakları sohbetlerinde bizden olumlu olarak bahsetmeleri bugüne kadar yaşadığımız büyümemizdeki en önemli değerdir.

Vizyonumuz

Dinamik, insan odaklı, verdiği sözü tutan bir firma olmak.