Ailenize veya Arkadaş Grubunuza Özel Seyahatler

Ailenize veya Arkadaş Grubunuza Özel Seyahatler

Kendi kendimiz gezelim, biz kendi grubumuz ile gezelim, grup seyahatlerinden hoşlanmıyoruz, kendi programımız kendimiz yapalım gibi her türlü isteklerinize cevap vermek üzere buradayız. 

Amerika’da firmamız aracılığıyla 3 şekilde gezebilirsiniz. 

  1. Düzenlediğimiz paket turlara katılabilirsiniz. 
  2. Düzenlediğimiz paket turlara istediğiniz tarihte, size özel olarak düzenletebilirsiniz. 
  3. Tamamen size özel bir seyahat planlayabiliriz. 

1) Düzenlediğimiz paket turlara katılabilirsiniz. İster bizden ister bizim turlarımızı satan herhangi bir acenteden satın alabilir, tecrübeli rehberlerimiz ile Amerika’yı detaylı bir şekilde gezebilirsiniz. 

2)  Düzenlediğimiz paket turlara istediğiniz tarihte, size özel olarak düzenletebilir ve katılabilirsiniz.
Düzenlediğimiz turlar hoşunuza gitti ama bir grupla hareket etmek istemiyorsanız bu turu size özel hazırlayabiliriz. Kişi sayınıza göre sizin için uygun araçlar ve yine size özel tecrübeli rehberlerimiz ile programı kendi istediğiniz şart ve düzende yapabiliriz. 

Bu turun en önemli avantajı programı beraber belirleyeceğimiz için gitmek istemediğiniz turlar programda yer almayacak aksine sizin istek ve beğenilerinize göre yerler belirlenecektir. Örneğin siz alışveriş sevmiyor ve sanatla ilgileniyorsanız, programınıza müzeleri, sanat galerilerini ekleyebilir. Doğa seviyorsanız Ulusal parklar, yürüyüşler veya bisiklet gezileri koyabiliriz. Önceliğimiz alışveriş ise Outlet’ler veya Mall’lar sizleri bekliyor olacak. Otobüs kalkacak, süremiz … kadar derdi de olmayacak. 

Bize özel olacağı için fiyatlar nasıl olacak?  
Eğer kişi sayınız 6 kişiden fazla ise Türk Hava Yolları ile yapmış olduğumuz anlaşmalardan dolayı Biletlerde size avantaj sağlayacağız. 

Yapacağınız turlar önceden belli olacağı için tur fiyatınıza dahil olacak ve normalde ekstra tur olarak belirtilen fiyatlar daha makul olacak.

Tabi ki tur ücreti normal turlarımızdan biraz daha yüksek olacaktır keza araç ve rehber maliyetleri 14 kişi yerine sizin grubun seyyah sayısına bölünecek. 

Kendimiz yapsak daha ucuz olur mu?  
Tabiki olur. Sonuçta kendiniz yapıyorsunuz. 

Burada biz tecrübelerimiz ışığında sizlere iki soru yönelteceğiz. 

Birincisi; Uğraştınız, bir sürü blog okudunuz, video seyrettiniz ve en iyisini düşünerek rezervasyon sitelerinden herşey ayarladınız. Orada bir sorun yaşadığınızda muhatabınıza kaç dakikada ulaşacaksınız? Kaç saatte cevap alabileceksiniz? Ya da acaba cevap alabilecek misiniz? Gezdiğiniz yerlere ne kadar hakimsiniz? 

İkincisi; Sizin adınıza birilerinin düşünmesi, doğru yerlerin doğru zamanda gezilmesi, orada yıllardır yaşayan ve nereye gidilmesini bilen, defalarca deneyimlemiş biri ile gezmeyi tercih edip etmeyeceğiniz. Eğer bu lüks için bütçeniz var ise hayatınızı kolaylaştırın deriz. 

Biz TourToAmerica olarak Amerika ve İstanbul'daki ofislerimiz ve rehber kadromuz ile sizlere en iyi seçenekleri sunmak için bekliyoruz. 

Blog

Recent Blog Posts

The Clash of Titans: Harmonizing Passion, Skill, and Glory

20 Jun 2023

The Clash of Titans: Harmonizing Passion, Skill, and Glory

NBA Finals

Alp Kalleci

0

Halal America Tours

09 Jun 2023

Halal America Tours

Halal America Tours

Hakan Aksungur

278

New Year's Eve In Vegas

06 Dec 2022

New Year's Eve In Vegas

Best place to be on New Year's Eve ... Las Vegas

Onuralp Kalleci

441

PartnerOPERATORS